Minőségirányítási rendszermérnök (Zalaegerszeg)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Minőségirányítási rendszermérnök

Feladatok

  • ISO 9001 és IATF 16949 auditokra való felkészülés;
  • Belső/ külső folyamat- és rendszerauditok ütemezése/ végrehajtása;
  • Folyamatfejlesztési módszerek kidolgozása;
  • Minőségügyi képzések tartása az új kollégák számára;
  • Szabványos- és vevő specifikus követelményeknek való megfelelés biztosítása;
  • Belső auditokon feltárt nem megfelelőségek felkövetése;
  • Minőségirányítási rendszerek fejlesztése és karbantartása;
  • Új projektek bevezetésében való részvétel,

Elvárások

  • Főiskolai végzettség (mérnök, vagy műszaki menedzser);
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Legalább 1-2 év tapasztalat autóipari gyártócégnél, minőségügy területén;
  • Tapasztalat belső auditok végrehajtásában;
  • IATF 16949 és ISO 9001 alapos ismerete;
  • Autóipari minőségfejlesztési technikák (APQP, PPAP) ismerete;

Amit kínálunk

  • Alapbér + Cafeteria
  • Negyedéves bónuszok
  • Professzionális, modern munkakörnyezet;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tervezhető karrierút.

Előnyök

  • Belső auditor képesítés VDA 6.3 (ennek hiányában tréninget biztosítunk);
  • IATF 16949 belső auditor képesítés;
  • Külső auditok lebonyolításában szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Zalaegerszeg

A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/306-7413 (Jakubecz Ninettánál)

Zalaegerszeg