Minőségügyi adminisztrátor (Bonyhád)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk egy autóipari alkatrész-beszállító iparágban meghatározó multinacionális cég. Ezúttal a bonyhádi egységbe keresünk műszaki tanulmányokat folytató gyakornokot.

Minőségügyi adminisztrátor

Feladatok

  • Dokumentációk nyilvántartása, és hibák javítása
  • Audit felkészülési tevékenységek segítése
  • Bejövő áru ellenőrzése
  • Készáru válogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos tanulói / hallgatói jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti minimum 20-30 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Br. 1570 Ft/óra munkabér
  • Rugalmas, tanulmányokkal összeegyeztethető diákmunka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • 30 ft/km üzemanyagköltség-térítés
  • 100% bérlettérítés

Előnyök

  • Minőségügyi technikus, gépésztechnikus, vagy informatikai tanulmányok, műszaki érdeklődés

Munkavégzés helye

Bonyhád

Bonyhád