Minőségügyi analizáló mérnök (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Minőségügyi analizáló mérnök

Feladatok

  • Felelős a termék és vevő specifikus termék auditok elvégzéséért;
  • Felelős a termék audit terv kidolgozásáért, frissítéséért (figyelembe véve az IATF és Vevői specifikációkat);
  • Felügyeli a termék auditok végrehajtásának menetét;
  • Havi analízis és termék audit riportot készít;
  • Méri és riportolja az analizáló labor kapacitását és hatékonyságát;
  • Biztosítja és megszervezi a laborban dolgozó kollégák képzését (külső és belső);
  • Biztosítja, hogy megfelelő eszközök állnak rendelkezésre az elemzések elvégzéséhez (figyelembe véve a vevői elvárásokat, autóipari szabványokat);
  • Biztosítja ez eszközök kalibráltságát;
  • Biztosítja ezen eszközök megfelelő működését;
  • Szakmai kapcsolatot tart a beszállítókkal, a hibás alkatrészek vonatkozásában;
  • Ellenőrzi, és végrehajtja a SW release-ektet, SW ellenőrzéseket, azok menetét a laborban;
  • Kielemzi a 0 km-es vevői reklamációkat – előkészíti, figyelemmel kíséri a visszaküldési folyamatot, a hibafeltárást és a probléma megoldására hozott akciókat;
  • Javaslatot tesz a problémák megoldására;
  • Fejleszti a HW és SW ellenőrző eszközöket;
  • Részt vesz a termelésben vagy egyéb helyekről származó probléma megoldásban, amely a termék HW és vagy SW hibájához köthető
  • Kapcsolattartó a hibák feltárása és az akciók meghatározása, bevezetése során a fejlesztési osztállyal.

Elvárások

  • Felsőfokú elektronikai területen szerzett végzettség;
  • Naprakész elektronikai tudás;
  • Pár éves autóipari/elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény a termékekre.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár