Minőségügyi dokumentációs mérnök (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Új gyártási terület indul Partnerünknél, ahova az első kollégákat, mérnököket keressük.

A mérnöki központ egy európai gyárat fog támogatni.

Többek között az alábbi pozícióba keresünk a részükre új kollégát:

Minőségügyi dokumentációs mérnök

Feladatok

  • Az új kolléga lesz felelős a beszállítói tanúsítványok és jelentések felülvizsgálatáért, nagy hangsúlyt fektetve a projektre vonatkozó szabályzatoknak és szabványoknak való megfelelésre;
  • Szorosan együtt kell működni a beszállítói minőségügyi mérnökökkel, beszállítói dokumentációs hibaarányok elemzésében, a beszállítói fejlesztési program elindítása érdekében;
  • Ellenőrzött anyagtanúsítványok rögzítése a különböző rendszerekben;
  • Az eltérések feldolgozása, kiértékelése, hibaelemzések készítése;
  • Hibás minőségügyi dokumentációk és nem megfelelőségek kezelése;
  • Nem megfelelőségi jelentések kezelése beszállítói minőségügyi mérnökkel együttműködve;
  • Részvétel korrekciós és megelőző intézkedésekben.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépészmérnök);
  • Releváns szakmai tapasztalat mérnöki vagy minőségbiztosítási területen;
  • Erős felhasználói ismeretek az MS-Office-ban;
  • Erős angol nyelvtudás (szakmai nyelv ismerete szükséges).

Amit kínálunk

  • Családbarát multinacionális közeg;
  • Vállalaton belüli karrierlehetőség;
  • Motiváló bérezés ( széleskörű béren kívüli juttatási csomag);
  • Work-life balance (home office);
  • Projektmunkákban való részvétel, fejlődési lehetőség.

Előnyök

  • Hőkezelési jelentések elemzésének ismerete;
  • SAP ismeret;
  • Öntödei és kovácsolási eljárások ismerete.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár