Minőségügyi koordinátor (Martfű)

Magyarországon a Bunge Zrt., mint a legnagyobb élelmiszeripari vállalkozás, olajosmagot (napraforgó és repce) dolgoz fel, amiből étolajat (Vénusz, Floriol) és állati takarmányt állít elő a Martfűi Gyárában. A Gyár feladatainak végzéséhez keresünk

minőségügyi koordinátort.

Feladatok

  • a termékbiztonsági és minőségirányítási rendszer gyári folyamatainak felügyelete,
  • a vonatkozó szabályzatok karbantartása,
  • gyártásközi adatok követése, szükséges intézkedések megtétele,
  • auditokon a Gyár képviselete, hatóságokkal való együttműködés,
  • higiéniai feladatok ellátása,
  • vállalati és vevői adatbázisok kezelése

Elvárások

  • élelmiszermérnöki végzettség
  • élelmiszeriparban szerzett releváns tapasztalat
  • középfokú aktív angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • Közeli lakhely, vagy hajlandóság a költözésre. Hosszútávú elkötelezettség.

Amit kínálunk

Fejlődési lehetőség a szakmában, stabil, válságálló munkahely. Kafetéria, kiterjedt szociális juttatások. Családtámogatás, üdülési lehetőség, magas szintű orvosi ellátás, saját termék vásárlási kedvezmény, munkába járás támogatása, sportolási lehetőség.

Munkavégzés helye

Bunge Zrt Martfűi Gyára

Jelentkezni elektronikus levélben az önéletrajz és a motivációs levél csatolásával lehet.

Martfű