Minőségügyi mérnök (Pécs)

Minőségügyi mérnök

Leírás

Pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Új termék bevezetésének támogatása minőségügyi oldalról
  • Vevői kapcsolattartás, vevői auditokra való felkészülés
  • Az előírásoknak megfelelő minőségügyi ellenőrzések, folyamat és termék auditok megtartása
  • Folyamatauditokra való felkészülés
  • A vevői reklamációk kezelése, koordinálása problémamegoldó módszerek alkalmazásával
  • Dokumentációk, kimutatások, naprakész vezetése
  • Auditok eredményei alapján új intézkedések kezdeményezése
  • Minőségügyi problémák megoldása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségügyi szakirány előny)
  • Autóipari és/vagy elektronikaipari területen szerzett min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó készség, illetve gyors döntési képesség
  • #helpingeastwhitecollar

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Karrierépítési lehetőség
  • Képzési lehetőségek
  • Stabil, megbízható vállalati háttér

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs