Minőségügyi mérnök (Herceghalom)

A hirdetés már lejárt!

Gyártó vállalathoz keresünk tapasztalt Quality mérnököt:

Legyünk együtt sikeresek!

Minőségügyi mérnök

Feladatok

  • A cég minőségirányítási rendszerének felügyelete a széria és a mintagyártásban;
  • A széria és a mintagyártás folyamatos ellenőrzése a vevői ill. a szabványi előírásoknak megfelelően;
  • Gyártásindítások jóváhagyása, a gyártásközi rendszeres és a véletlenszerű ellenőrzések elvégzése;
  • Vevői reklamációk kezelése;
  • Vevői auditokon való részvétel;
  • Részvétel a beszállítók kiválasztásában, értékelésében, együttműködve a Minőségbiztosítási Vezetővel;
  • A belső auditok (termék, folyamat) végrehajtása, valamint új termékek bevezetése esetén minőség tervezésben való részvétel;
  • APQP folyamat végrehajtása a szükséges dokumentációk (folyamat terv, vizsgálati, ellenőrzési terv, FMEA, első mintamérések stb.) elkészítése.

Elvárások

  • Releváns műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Minőségügyi technikák ismerete (VDA, FMEA, 8D, SPC, PPAP)
  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • IATF 16949, ISO 9001 ismeret

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívások

Előnyök

  • Műanyagipari tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Herceghalom, Tatabánya

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Herceghalom