Minőségügyi mérnök (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • A beérkezett mérési eredmények ellenőrzése, kiértékelése,
  • Esetleges problémák okának meghatározása, javító intézkedések meghozatala,
  • Riportok és minőségügyi tréning anyagok elkészítése, auditok megtartása,
  • Az éves kalibrálási terv elkészítése, új fejlesztési javaslatok kidolgozása,
  • Vevői reklamációk kezelése.

Önt keressük, ha:

  • Felsőfokú, műszaki szakirányú iskolai végzettséggel rendelkezik,
  • Minimum 1-2 éves tapasztalatot szerzett minőségügyi területen,
  • Autóipari szabvány ismeretekkel rendelkezik,
  • Az angol nyelvet tárgyalóképes szinten, aktívan használja szóban és írásban egyaránt.

Amit a munkájáért cserébe biztosítani tudunk:

  • A versenyképes alapbér mellett kiegészítő juttatásokban részesül,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés tartozik a pozícióhoz,
  • Stabil vállalati háttér áll majd Ön mögött,
  • Szakmai fejlődésre nyílik lehetősége.

Miskolc