MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Bács-Kiskun megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

(16-0983)

pozícióba.

Feladatok

  • Vevői reklamációk kezelése;
  • Vevőkkel való kapcsolattartás;
  • Vevői auditokon való részvétel;
  • A minőségügyi dokumentáció kezelése;
  • A minőségügyi rendszer fejlesztése;
  • Kapcsolattartás a társterületekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Néhány éves vevői/gyártási minőségbiztosítási területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Néhány éves autóipari környezetben szerzett tapasztalat;
  • Előnyt jelent az aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0983”-as referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu