Minőségügyi mérnök (Szigetvár)

Minőségügyi mérnök

Leírás

Multinacionális partnercégünkhöz keresünk Minőségügyi mérnök pozícióba munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Minőségügyi rendszer fejlesztése, karbantartása
  • Beszállítói és vevői irányú minőségügyi feladatok ellátása (auditok, reklamáció kezelés)
  • Termelés támogató minőségügyi feladatok, mérőrendszer elemzés, folyamatos fejlesztésekben való részvétel
  • Első minta dokumentáció és control plan készítés
  • Minőségügyi adatok elemzése, riportálása a vezetőségnek
  • Auditokon való részvétel (belső és beszállítói)
  • Új projekt bevezetésében való részvétel

Elvárások
  • Főiskolai diploma
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Quality területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (Excel, Outlook, Teams)

Előny:
  • Fémipari, forgácsolási területen szerzett minőségügyi gyakorlat
  • B kat. jogosítvány

Amit kínálunk
  • Versenyképes bér
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Céges rendezvények

Munkavégzés helye

Szigetvár

Szigetvár