Minőségügyi mérnök (Ausztria)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk egy holland alapítású multinacionális cég, elsősorban prémium - főképp elektromos hajtású - kerékpárokat gyártásával foglalkozik, ebben európai szinten piacvezető státuszt képvisel. Minőségügyi területen keresik gyártásközi területre leendő mérnök kollégájukat.

Minőségügyi mérnök

Feladatok

Quality engineerként elsősorban a gyártási folyamat teljes körű minőségbiztosításában, a minőségügyi rendszer
működtetésében és továbbfejlesztésében veszel majd részt. Emellett feladatod lesz a:

  • Reklamációk kivizsgálása és kezelése, a felmerülő problémák kapcsán megoldási javaslatok megfogalmazása
  • Quality Core Tool-ok használata (8D, QRQC, Ishikawa, 5Why)
  • NPI  folyamatok koordinálása és fejlesztése minőségbiztosítási oldalról
  • Gyártott termékek minőségügyi mutatóinak ellenőrzése és javítása
  • Javító és megelőző intézkedések bevezetésében való közreműködés
  • Beszállított termékek minőségének ellenőrzése, illetve a beszállítói reklamációk kezelésének támogatása

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel
  • Minőségügyi területen szerzett, releváns tapasztalattal
  • Minőségügyi eszközök és szabványok ismeretével
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudással
  • Megoldásközpontú szemlélettel és kiváló kommunikációs készségekkel

Előnyt jelent:

  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat, erre specializálódott minőségügyi szabványok ismerete

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • Releváns tapasztalattal arányos alapbér
  • Komplex juttatási csomag
  • Cafeteria
  • Rezsitámogatás
  • Jelenléti bónusz
  • Éves bónusz
  • Egészségügyi támogatás
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye

Tószeg