Minőségügyi mérnök (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati kultúrájú gyártó Partnerünk részére bővülés végett keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Szériagyártás területén a termékek minőségügyi követelményeknek való megfelelőségének biztosítása;
  • Minőségügyi fejlesztésekben való részvétel (pl.:selejtcsökkentési javaslatok);
  • Gyökérokelemzések elvégzése, termelési kollégák támogatása a hibajavítások során;
  • Megelőző intézkedések végrehajtása a későbbi hibák kiküszöbölése érdekében;
  • APQP folyamat és dokumentációk kezelése;
  • Auditokon való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Autóipari szabványok ismerete;
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete;
  • APQP szabvány ismeret.

Amit kínálunk

  • Modern, igényes, tiszta munkakörnyezet;
  • Tényleg családbarát munkahely, work-life balance nagyon jól tartható, a munkaidő rugalmas;
  • Stabil a csapat, jelenleg is újonnan nyílt pozíciókra keresnek, alacsony a fluktuáció;
  • Ténylegesen értékelik az új ötleteket, rendszeresen kérik ki a kollégák véleményét a folyamatokról;
  • Piaci szintnek megfelelő, motiváló bérezés ( alapbér+cafeteria+13.havi fizetés).

Előnyök

  • SAP ismeret;
  • Német nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét