Minőségügyi mérnök (Pécs)

Minőségügyi mérnök

Leírás

Multinacionális pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat Minőségügyi mérnök munkakörbe.

Feladatok

  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal, vevőkkel
  • Részvétel a gyártási dokumentumok tervezésében, ellenőrzésében
  • A meglévő termékek minőségi mutatóinak összegyűjtése
  • Kapcsolattartás a tervezéssel és a gyártással, havi folyamatos fejlesztési értekezletek szervezése
  • Beszállítói, vevői látogatások, megbeszélések támogatása
  • 8D riportok készítése, elemzések vezetése
  • Részvétel a belső auditokon, sori validálásokon
  • APQP folyamat koordinálása / felügyelete a vevői követelmények figyelembe vételével
  • Mérőlabor munkájának felügyelete

Elvárások
  • Felsőfokú, műszaki végzettség (gépész, villamos)
  • 4-5 év minőségirányításban szerzett tapasztalat (tömeggyártás)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Preferált német nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs