Minőségügyi mérnök (2992) (Komárom-Esztergom vármegye)

Minőségügyi mérnök (2992)

Nemzetközi, innovatív autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Vevői minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • Külföldi vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Reklamációk kezelése, auditok előkészítése,
  • Globális minőségügyi projektekben való részvétel,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Autóiparban, minőségügyi területen szerzett releváns tapasztalat,
  • Junior, medior és senior jelöltek jelentkezését is várjuk,
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő juttatási csomag: átlagon felüli bejárástámogatás, hűségbónusz, havi bónusz,
  • Szakmai kihívások, nemzetközi projektek mentén fejlődési lehetőség,
  • Rugalmas munkavégzés, Home Office lehetőség.

A munkavégzés helye

Fejér vármegye,Komárom-Esztergom vármegye