Minőségügyi mérnök (APQP) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Minőségügyi mérnök (APQP)

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a központi APQP/PPAP csapattal;
  • A vevők képviselete a termék fejlesztés és bevezetés során;
  • A vevők által elvárt, a bemintázáshoz szükséges dokumentumok benyújtása és nyomon követése;
  • A PFMEA, CP-ok,folyamatábrák és PLP-k aktualizálása;
  • A felelősségi körébe tartozó termékcsoportokhoz határminta darabok biztosítása a termelés és minőségellenőrzés számára
  • A minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése;
  • Q-dokuemntumok (ellenőrzési utasítás, FMEA, CP, 3D/SPC) elkészítése;
  • Termék és folyamat auditok lefolytatása;
  • Vevői és tanúsító auditokon való aktív részvétel;
  • Felelős a megelőző intézkedésekért a termékfejlesztés és bevezetés során (mint Error proof, Poke-Yokes, design for manufacturing, design for assembly);
  • Jelentések és prezentációk készítése a vevő és / vagy vállalat menedzsmentje számára;
  • Analitikák és kiértékelések elkészítése.

Elvárások

  • Minőségbiztosítási APQP/PPAP tapasztalat
  • Német nyelvtudás (kommunikációképes szóban és írásban is)
  • VDA 6.3 & 6.5 és IATF 16949 autóipari szabvány ismerete
  • Minőségügyi technikák ismerete
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet;
  • Versenyképes bérezés + év végi prémium + Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Angol nyelv ismerete

Munkavégzés helye

  • Budapest 10. kerület

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest