Minőségügyi mérnök csoportvezető (Esztergom)

Minőségügyi mérnök csoportvezető

Feladatok

  • A minőségügyi mérnök csapat koordinálása, mérnökök munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel a meglévő és új termékeknél
  • Kimutatások készítése a felsővezetés számára
  • A minőségügyi mutatók folyamatos monitorozása, KPI-ok fejlesztése, javítására szolgáló akciók definiálása és felkövetése
  • Részvétel a minőségirányítási rendszer működtetésében és folyamatos fejlesztésében
  • Belső auditokban való aktív részvétel
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Minőségügyi módszerek, eszközök ismerete
  • Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 3-5 év minőségirányításban szerzett tapasztalat,
  • Jó probléma megoldó képesség,
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

Esztergom

Esztergom