Minőségügyi mérnök (élelmiszeripar) (16-2815) (Magyarország)

Minőségügyi mérnök (élelmiszeripar) (16-2815)

Feladatok

  • Aktív részvétel a termékbiztonsági rendszer működtetésében,
  • GMP/GHP szabályozások gyakorlati alkalmazásának ellenőrzése,
  • Belső higiéniai előírások karbantartása,
  • Auditok szervezésében való közreműködés,
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Élelmiszeripari gyártócégnél szerzett több éves minőségügyi tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Felsőfokú végzettség (Élelmiszermérnöki diploma előny).

Amit kínálunk

  • Széles körű juttatási csomag (bónusz, cafeteria, egészségbiztosításai csomag, egyéb támogatások),
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi, innovatív környezetben,
  • Diverse, befogadó céges kultúra.