Minőségügyi mérnök (minőségtervezés) (2993) (Budapest)

Minőségügyi mérnök (minőségtervezés) (2993)

Nemzetközi, családias légkörű autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Új projektek bevezetésének támogatása minőségügyi oldalról,
  • Minőségtervezés, közreműködés FMEA készítésében,
  • A folyamatos minőségügyi változások nyomon követése
  • Minőségbiztosítási csoportvezető munkájának támogatása,
  • Részvétel vevői, belső és külső auditokra való felkészülésben,
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal.

Elvárások

  • Autóiparban, minőségtervezésben vagy gyártási minőségbiztosításban szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség (előny a műszaki területen szerzett diploma),
  • Angol VAGY német nyelvtudás írás-olvasás szintjén.

Amit kínálunk

  • Magas összegű cafeteria,
  • Évek óta folyamatosan növekvő dolgozói létszám,
  • Tanulási, továbbképzési lehetőségek,
  • Lendületes, fiatalos csapat és támogató vezetők,
  • Egyszerre családias munkakörnyezet és stabil, multinacionális vállalati háttér.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest