Minőségügyi mérnök munkatársat keresünk (Sopron) (Sopron)

Minőségügyi mérnök munkatársat keresünk (Sopron)

Feladatok

  • Bemintázási dokumentáció elkészítése a vevői igények alapján
  • Módosítások bemintázása, termelés informálása a módosításokról
  • A termelés informálása a vevői jóváhagyásokról
  • Minőségtervezés az új termékekre (folyamatábra, FMEA, Control Plan, Gépképesség, Folyamatképesség)
  • Reklamációkezelés (vevői kapcsolattartás, dokumentálás, belső intézkedések
  • Korrektív és megelőző intézkedések menedzselése
  • Munkautasítások elkészítése
  • Próbagyártások véleményezése
  • Határminták kiadása
  • Belső auditok (rendszer, folyamat, termék) elvégzése
  • Minőségügyi rendszer dokumentumainak kezelése

Elvárások

  • Ipari vagy gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat a minőségbiztosítás területén
  • A minőségbiztosítási szoftveres eszközök és folyamatok kódolásában és alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • Figyelem a részletekre
  • Elemzés, kritikus gondolkodás
  • Problémamegoldó technikák
  • Jó kommunikációs készségek
  • Interperszonális készségek
  • Matematikai készségek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Stabil cégháttér
  • Versenyképes jövedelem

Leírás

Megbízónk részére Minőségügyi mérnök munkatársat keresünk

Munkavégzés helye

Sopron

Sopron