Minőségügyi mérnök (P) (Pécs)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Minőségügyi mérnök (P)

Feladatok

  • Termelés minőségügyi szempontból történő támogatása;
  • Az új projektek bevezetésének támogatása;
  • Belső folyamat-ellenőrzések végzése;
  • Vevői látogatásokban / auditokban való részvétel;
  • Reklamációk kezelése, javító intézkedések bevezetése;
  • A KPI-k nyomon követése és jelentése (hetente, havonta);
  • A problémamegoldás támogatása a kiemelt kérdésekben(selejtek elemzése).

Elvárások

  • Mérnök diploma;
  • Releváns szakmai tapasztalat az autóipari minőség területén;
  • Angol nyelvtudás (legalább írásban magabiztos kommunikáció);
  • Minőségügyi eszközök ismerete (8D, CP, FMEA, SPC, MSA, APQP, PPAP);
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai képzések

Előnyök

  • Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Pécs

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-5258 (Falucskai Ágnes)

Pécs