MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS (Rendszer Quality feladatok) (Pápa)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk Pápa környéki, neves autóipari gyártó vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS (Rendszer Quality feladatok)

Feladatok

  • A vállalat minőségirányítási rendszer folyamatainak támogatása
  • Minőségügyi dokumentációk összeállítása, fordítása, a központi minőségügyi szervezet iránymutatásai mentén
  • Vizsgálati tervek készítése, naprakészen tartása
  • Engedélyek kezelése, változási kérelmek felkövetése
  • Társosztályok szakmai támogatása

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Kommunikációképes német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
  • MS Office ismeret
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Problémamegoldó szemlélet

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria, év végi bónusz, bejárás támogatása
  • Szakmai kihívások
  • Modern nemzetközi környezet
  • Fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS (Rendszer Quality feladatok), Pápa környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Pápa