Minőségügyi specialista (MDR) (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Anyagmegfelelőségi specialista

Feladatok

  • MDR rendeletnek megfelelő címkézési tevékenység kialakíása;
  • Felelős a megfelelő minőségért, beállítások kiválasztásáért;
  • IVS és SVS projektekben való részvétel;
  • Kezelje a feladatokkal kapcsolatos költségeket;
  • Megfelelő dokumentáció és a változáskérések nyomon követése;
  • Dokumentációk elkészítése, amik megfelelnek a termékregisztrációknak és egyéb feltételeknek;
  • Részvétel a munkautasítások elkészítésében a projekthez kapcsolódó szabályok szerint;
  • Kommunikáció a társosztályokkal, beszállítókkal, vevőkkel;
  • Projektekhez kapcsolódó gyártási tesztek koordinálása;
  • Projekthez kapcsolódó szállítás tervek elkészítése és koordinálása;
  • Megfelelő tervdokumentáció elkészítése.

Elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú végzettség (mérnöki vagy minőségügyi), de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Informatikai ismeretek: Microsoft Office és Lotus Notes.

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatások;
  • Tiszta és igényes munkakörnyezet;
  • Skandináv vállalati kultúra;
  • Fejlődési lehetőség, oktatások, tréningek;
  • Rugalmas munkavégzés.

Előnyök

  • Alapképzettség a kapcsolódó területeken;
  • Minőségi elvárások orvostechnikai eszközök területén.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya