Minőségügyi technikus (Miskolc)

Német tulajdonú miskolci drótgyárba keresünk laboráns kollégát hosszú távra, akár azonnali kezdéssel! A cég a világ vezető beszállítói közé tartozik a gumiabroncs-, felvonó-, és darugyártó tevékenységeket folytató vállalkozások számára is. A minőségéről, precizitásáról ismert vállalat többek között Franciaországban, Indiában, Kínában és Dubaiban is rendelkezik gyártóbázisokkal. A miskolci telephely gyártási profiljában drótkötél-, valamint kábel és drótipari gépek, berendezések gyártása szerepel.

Minőségügyi technikus

Feladatok

  • Nyersanyagok (gyártás közbeni félkész) termékek minőségügyi kritériumainak ellenőrzése,
  • Termékek ellenőrzése, hibák kiszűrése, keletkezési helyének felismerése, minőségirányítási rendszer követése,
  • intézkedések kezdeményezése, illetve észrevételek tétele a különböző problémák megoldására,
  • félkész/kész termék minősítése,
  • a termékek minőségi jellemzőinek összevetése az előírásokkal, követelményekkel,
  • a termék előállításának folyamatában keletkezett minőségi információk birtokában döntés a tovább felhasználhatóságról, kiszállíthatóságról,
  • együttműködés a termelői műszakkal,
  • termékek minőségi gyártására való törekvés,
  • minőségellenőrzés dokumentálása, jegyzőkönyv készítése (különböző ellenőrzési pontok, anyagvizsgálat, stb.)

Követelmények

  • 4 műszakos, 12 órás műszakrend vállalása, (3 nappal majd 3 pihenő majd 3 éjszaka)
  • középpfokú iskolai végzettség (műszerész végzettség előnyben)
  • 2-4 év gyártásban (megszakítás nélkül) szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • határozott fellépés és jó problémamegoldó-készség,
  • munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt,
  • nyitottság új mérési módszerek megismerésére, tanulékonyság.

Előny:

  • angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban (kapcsolattartás az anyacéggel)
  • fémmegmunkálási tapasztalat,
  • mérőeszközök használatában jártasság (zsírsúlymérés, minták előkészítése, műszaki rajzok önálló olvasási készsége, tolómérők, idomszerek használata)
  • minőségirányítási rendszerismeret, Cadis program ismerete.

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag,
  • Bónusz,
  • 3 hónap próbaidő, határozatlan idejű szerződés, hosszú távú lehetőség

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc