Minőségügyi technikus (Hatvan)

FELADATAID:

  • Partnerek folyamatos informálása a náluk végzett tevékenységekről
  • Mérnökökkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • Munkautasítás készítése, engedélyeztetése, oktatása
  • Részvétel a napi belső megbeszéléseken
  • Futó munkák ellenőrzése, felügyelete
  • Munkák szakmai irányítása, folyamatos felügyelete, fejlesztése
  • Belső és külső reklamációk, nem megfelelőségek kezelése, követése
  • Munkákhoz szükséges eszközök, segédanyagok biztosítása

SEGÍT A SIKERES MUNKAVÉGZÉSBEN:

  • Középfokú végzettség
  • 1-3 éves termelésben és gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Minőségügyi technikák alapvető ismerete
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Folyamatszemlélet
  • Jó szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • Rugalmas munkavégzés vállalása
  • Jogosítvány elvárás

JUTTATÁSAID:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Havi mozgóbér
  • Bejárási támogatás
  • Élet- és balesetbiztosítás

Hatvan