Minőségügyi technikus (Környe)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Minőségügyi technikus

Feladatok

  • A gyártásához szükséges anyag-, és termékvizsgálatok;
  • Vizuális ellenőrzések és mérőeszközös mérések végrehajtása;
  • Adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben;
  • Technológiai és mérési utasítások betartása;
  • Reklamációk kivizsgálásának támogatása;
  • Termékauditok támogatása;
  • Mintakezelés és előkészítés a munkautasítások szerint;
  • Minőségügyi szabványok előírásainak betartása.

Elvárások

  • Középfokú technikusi/ műszaki végzettség;
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, power point);
  • Jó szervezőképesség és elemzőképesség;
  • Megbízhatóság, szabálykövetés, pontosság és kezdeményezőképesség;
  • Műszaki érdeklődés és beállítottság;
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés;
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés;
  • Cafeteria, bónusz;
  • Munkába járás támogatása;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Családias hangulat.

Előnyök

  • Mérőrendszerekkel kapcsolatos szabványok ismerete (MSA,VDA5);
  • Statisztikai folyamatszabályozás ismerete (SPC).

Munkavégzés helye

  • Környe, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Környe