Minőségügyi technikus (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati cégkultúrával rendelkező gyártó Partnerünk Karbantartó csapatába keresünk kollégát:

Minőségügyi technikus

Feladatok

  • Félkész és késztermék vizuális és műszeres ellenőrzése;
  • Alapanyagok bevizsgálása;
  • Kiszállítandó termék azonosítás;
  • Termelési munkatársak minőségügyi oktatása.

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség;
  • 3 műszakos munkarend vállalása;
  • Excel, word használata felhasználói szintű ismerete;
  • Alap minőségügyi ismeretek.

Amit kínálunk

  • Műszakpótlék 30%;
  • Cafeteria;
  • Céges ingyenes buszjárat Komárom, Koppánymonostor, Szőny, Almásfüzitő, Nagyigmánd, Ács, Tata, Marcellháza, Hetény, Gyulamajor, Komarno településekről
  • településekről;
  • Saját autóval más településről bejárás támogatás bruttó 75 Ft/km;
  • Biztonságos munkakörnyezet, veszélyes anyaggal nem dolgozunk;
  • Európai szintű, emberközpontú vállalati kultúra;
  • Előrelépési lehetőség;
  • Tiszta, rendezett környezet, ingyen kávé, heti gyümölcsnap, rendszeres vitaminosztás;
  • Karácsonyi ajándékcsomag.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 472 26 89 (Bogdán Attila) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Komárom