Minőségügyi vegyésztechnikus (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Parterünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Minőségügyi vegyésztechnikus

Feladatok

  • Aktív részvétel a belső mérési folyamatok és módszerek bevezetésében és fejlesztésében;
  • Minőségügyi operátorok munkájának koordinálása és támogatása, valamint oktatások szervezése, szükség esetén megtartása;
  • Az alapanyagokra, valamint a félkész és késztermékekre vonatkozó minőségi jellemzők vizsgálata és az ezekhez tartozó mérések elvégzése, dokumentálása (MES, Excel,stb.);
  • Minőségügyi problémák riportálása a mérnökségek (minőségügy, termelés) felé;
  • Gyártási folyamatban felmerülő minőségi problémák azonosítása, hibaanalízisben való aktív részvétel (ellenmérések elvégzése);
  • A vizsgálatokhoz szükséges berendezések rendszeres ellenőrzése (ICP-OES, ICP-MS, gázkromatográfia, titráló), meghibásodás esetén hibabejelentés;
  • Aktív részvétel a nemmegfelelőségek kivizsgálásában és a gyártási folyamatok optimalizálásában;
  • Folyamatkontroll eredmények folyamatos ellenőrzése.

Elvárások

  • Minimum 3 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat;
  • Minimum középfokú vegyésztechnikus végzettség (OKJ);
  • Vegyiparban szerzett tapasztalat;
  • Veszélyes vegyi anyagokkal történő eljárások ismerete;
  • Vegyipari elegyek mérésében való jártasság;
  • Tesztberendezésekkel és mérőeszközökkel való ismeretek;
  • MS Office, PowerPoint, Excel, Word ismeret;
  • Alapszintű műszaki rajz olvasása és értelmezése;
  • Autóipari termékekhez kapcsolódó standardek és vevői elvárások ismerete (pl. IATF 16949).

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat
  • Tiszta tér (alacsony páratartalmú munkakörnyezet)
  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Étkezési támogatás
  • Céges buszjárat
  • Bónusz

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség;
  • Laboratóriumi és/vagy tisztatéri munkakörnyezetben való jártasság;
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP, QAD, MES…stb.);
  • Minőségbiztosításhoz tartozó egyéb eszközök, folyamatok ismerete (5S, 5Why, 8D, stb.);
  • Angol nyelvismeret.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya, Komárom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Tatabánya