Minőségügyi vezető (Nagykanizsa)

Minőségügyi vezető

Leírás

Multinacionális autóipari ügyfelünk megbízásából keresünk tapasztalt Minőségügyi vezetőt

Feladatok

  • A termelési folyamat és a beérkező anyagok nem megfelelőségének menedzselése (ellenőrzés, szabályozás)
  • Minőségügyi ellenőrzés részfolyamatainak felügyelete és a fő teljesítménymutatók folyamatosan ellenőrzési
  • A mérőeszközök kalibrálásának menedzselése
  • A folyamatok és a beszállítók felügyelőinek koordinálása
  • A QC rendszer fejlesztésére minőségbiztosítási célú javaslatok tétele
  • Felügyeli és koordinálja a szükséges elemzéseket, specifikálja az elvégzendő tesztek és vizsgálatok természetét és típusát
  • A beszállítóktól beszerzett anyagok és/vagy félkész termékek minőségéért felelősség
  • A vállalat minőségügyi irányelveinek és stratégiáinak meghatározása a vezetőséggel egyeztetve
  • A vállalati tevékenységek támogatása a tanúsításra vonatkozó érvényes szabályzatoknak való megfelelés érdekében
  • EHS-re vonatkozó fő teljesítménymutatók és jelentések készítése
  • Felelősség a környezeti és biztonsági előírások/intézkedések személyzettel való betartásáért
  • A társaság EHS-re vonatkozó képzési szükségleteinek meghatározása
  • A társasági energiagazdálkodásának kialakításában aktív részvétel

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Autóiparban, minőségügyi vezetői pozícióban szerzett 5+ év szakmai tapasztalat
  • Auditok lebonyolításában szerzett gyakorlat
  • ISO 9001, ISO 14001 szabványismeret
  • Minőségügyi és dokumentációs rendszer kialakításában, működtetésében szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség angol nyelven

Amit kínálunk
  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli pozíció
  • Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat
  • Lehetőség a folyamatok aktív alakítására és a cég fejlődéséhez való hozzájárulásra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Nagykanizsa

Nagykanizsa