Minőségügyi vezető (Komárom-Esztergom megye)

Minőségügyi vezető

Leírás

Komárom-Esztergom megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Minőségellenőrök munkájának irányítása, koordinálása
  • Minőség-ellenőrzési feladatok, minőségi megfelelőségek felügyelete
  • Minőségbiztosítási dokumentációk ellenőrzése
  • Selejt-jegyzőkönyvek, panaszdokumentumok előkészítése
  • Beszállítói / vevői kapcsolattartás és reklamációkezelés
  • Nyersanyagok átvételének, ellenőrzésének felügyelete
  • Korrekciós intézkedések meghozatala
  • FMEA folyamatok ellenőrzése és együttműködés
  • Selejtek, hiányok kezelése, dokumentálása

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett (mérnöki vagy vezetői) tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
#helpingnorthwhitecollar
Amit kínálunk
  • Kiemelt bér- és juttatási rendszer
  • Bejárás támogatása
  • Stabil, megbízható vállalati háttér

Munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye