Mintavételi egészségügyi asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

100%-ban magyar tulajdonú, Európa számos országában jelen lévő gyógyszeripari vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Mintavételi egészségügyi asszisztens

Elvárások:

  • OKJ 54 ápolói végzettség minimum, vénaszúrási kompetenciával Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) tagság,
  • Precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés,
  • Megbízhatóság,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Csapatmunkára való alkalmasság,
  • Elhivatottság a szakma iránt,
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó (utazást térítjük)

Előnyt jelent:

  • Érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás,
  • Angol nyelv ismerete (B2), COVID tesztek elvégzésében szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Különböző szűrővizsgálatok elvégzése a megadott címeken (PCR teszt; Immunológia teszt; Antigén gyorsteszt).,
  • Vérvétel a tesztek elvégzéséhez,
  • Minták adminisztrálása,
  • Helyszínre való egyéni utazás,
  • , Állás, munka területe(i):, Egészségügy, Gyógyszeripar, Egészségügyi szakember, Egészségügyi asszisztens, Laboráns,
  • , Szükséges tapasztalat:, Igényel tapasztalatot,
  • , Szükséges végzettség:, Középiskola,
  • , Szükséges nyelvtudás:, Nem igényel nyelvtudást,
  • , Foglalkoztatás jellege:, Teljes munkaidő,

, Megbízóról:,

100%-ban magyar tulajdonú, Európa számos országában jelen lévő gyógyszeripari vállalat., Jelenleg már több, mint 130 munkatársunkkal, partnerünkkel működünk együtt a biztonságos és egészséges élet megteremtéséért., Kutatás-fejlesztési csapatunkkal folyamatosan azon dolgozunk, hogy a lehető legjobb minőségű termékeket állítsuk elő olyan kiváló, természetes összetevők felhasználásával, amelyek a bizonyítottan is hatásosak.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony,
  • Versenyképes fizetés,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Stabil munkarend,
  • Megbízható háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest