MINTAVEVŐ (Kistarcsa)

Dinamikusan fejlődő hazai állatgyógyászati cég MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TERÜLETRE

MINTAVEVŐ

munkatársat keres

Főbb feladatok

  • Késztermékek folyamatos mintavétele és ellenőrzése (AQL) csomagolás során, visszajelzés a termelés és minőségbiztosítás felé
  • Nem megfelelőség észlelése esetén a minőségbiztosítási felettes értesítése, szükség esetén a gyártás leállítása, deviáció indítása
  • Ellenminták vétele termelés/csomagolás során
  • Mintavételi és ellenőrzési feladatok végrehajtása és dokumentálása a szabványműveleti előiratok alapján
  • Együttműködés a közvetlen üzemi dolgozókkal

Elvárások

  • Végzettség: középfokú szint, érettségi
  • Gyógyszergyártó cégnél szerzett GMP tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs-, és szervezőkészség
  • Csapatjátékos, kooperatív személyiség

Az ideális jelölt:

  • Nyitott személyiség, jó kommunikációs képességgel rendelkezik
  • Hatékonyan teljesít csapatmunkában is, kooperatív személyiség
  • Precíz, magas szintű önálló munkavégzésre képes és
  • Kiváló rendszerszemélettel bír.

Előnyök

  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kihívások a mindennapokban
  • Versenyképes alapbér és azon felüli juttatások
  • Folyamatos fejlesztésekkel igyekszünk komfortosabbá tenni a munkakörülményeket
  • Hozzájárulunk a munkába járási költségekhez
  • Hosszútávú munka- és fejlődési lehetőséget biztosítunk, hiszen Vállalatunk egy biztos alapokon álló, a folyamatos fejlődés és innováció mellett elkötelezett magyar tulajdonú Vállalat

MUNKAIDŐ:

  • teljes munkaidő (heti 40 óra), két műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye

  • Kistarcsa

  • Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, várjuk fizetési igénnyel megjelölt fényképes önéletrajzát. Motivációs levelét is örömmel olvassuk 😊
Kistarcsa