MIR gépeállító műszerészt keresünk (Sóskút)

A hirdetés már lejárt!

MIR gépeállító műszerészt keresünk

Feladatok

  • Automata minősítő automaták üzemvitelének biztosítása (átállás, javítás, megelőző karbantartási tevékenységek),
  • Egyszerűbb gépfejlesztések támogatása (pl. pneumatikus- mechanikus módosítások mérnökségi útmutatással),
  • Napi műszaki események pontos dokumentálása,
  • Proaktív hozzáállás a gépmegbízhatóság- és a termelékenység fejlesztése érdekében.

Elvárások

  • Releváns műszaki végzettség (Középfokú),
  • Automata gyártógép üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • Vezérlések alapfokú ismerete,
  • Analitikus gondolkodás a hatásos mechanikai beállításokhoz,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Előnyök

  • Elvégzett pneumatika tanfolyam,
  • Fanuc robotok alapszintű kezelésének készsége.

Amit kínálunk

  • Kategóriabesorolás szerinti bruttó alapbér + műszak- és túlórapótlékok,
  • Jelenléti juttatás,
  • Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok),
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft,
  • Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya),
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás.

Leírás

  • Megbízónk konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található gyáruk minőségellenőrzési területére, minősítő automata gépek üzemeltetésére, megelőző karbantartására keresünk gépbeállító műszerész munkatársat.

Munkarend:

  • 3 műszakos, többműszakos munkarend– jelenleg 4 havi munkaidő keretben,
  • (délelőtt-éjszaka-délutános heti váltásban).

Egyéb információk

Munkavégzés helye

Sóskút

Sóskút