Mobilfejlesztő (REF952Y) (Budapest)

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Mobilfejlesztő (REF952Y)

Egy német multinacionális nagyvállalat egyik új, dinamikusan fejlődő projektnek a magyarországi csapatába keresünk ambiciózus, , mobilfejlesztési ismeretekkel rendelkező, fejlesztői feladatokat ellátó szakembereket. Projektünk célja a kiemelkedő színvonalú digitális vásárlói élmény biztosítása, illetve a modern infrastruktúrák kialakítása, az ehhez szükséges szakmai tudás biztosításával. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett többévestapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • Nemzetközi ügyfelek számára Android és iOS mobilalkalmazások műszaki koncepciójának elkészítése, fejlesztése
  • Az új mobilaklamzáskoncepciók kiakítása szoros együttműködésben aa tervezőkkel
  • Minőségbiztosítás és a fejlesztési folyamat javítása
  • A koncepciótól és a tervezéstől a fejlesztésig és a bevezetésig végig kísérni a projekt teljes folyamatát
  • Trendek azonosítása és azok prezentálása, magyarázat- és tanácsadás nyújtása ügyfeleinknek, valamint a belső/külső partnereknek

Elvárások:

  • Többéves szakmai tapasztalat a hibrid és natív Android és iOS appok fejlesztésének területén
  • Magas szintű ismeret a szoftverfejlesztés eljárásainak és módszereinek területein a mobilos applikációk körében
  • Tapasztalat a szolgáltatási interfészek összekapcsolásában (REST / OData) és kezdeti tapasztalat a Flutterrel kapcsolatban
  • A build-folyamatok, a CI/CD, a tesztelés és a backend  technológiák megfelelő ismerete
  • Felhasználói élmény iránti elköteleződés
  • Magabiztos angol nyelvtudás, és alapszintű német nyelvismeret
  • Agilis eljárások és UX módszerek alkalmazása az ügyfelek elégedettsége érdekében

Előnyt jelent:

  • Fejlesztői csoportok technikai- és szervezési irányítása
  • Fejlődésorientált gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Hosszútávú részvétel a projektben
  • Határozottság és hatékonyság az ügyfélkezelésben

Experienced

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Munkavégzés helye

Budapest, Debrecen, Pécs, Szeged

Budapest