mosogató-takarító (Budapest)

vegán konyhánkon ételkészítéshez használt edények mosogatása (feketemosogatás) + takarítás

vegán ételek és italok frissen készítve és kiszállítva csak munkanapokon, hétvégén, ünnepnapokon nem dolgozunk

Csapattársat keresünk vegán konyhánkra az ételek elkészítéséhez használt edények, eszközök mosogatására, valamint  a konyha és a kiszolgáló terület tisztántartására. Csak hétköznap dolgozunk.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • edénymosogatás - főző-sütő edények (fekete mosogatás) (80% idő) - napi 4-6 óra
  • konyha és az ahhoz tartozó helyiségek takarítása (20% idő) - napi 1-2 óra

Fontos, hogy:

  • önmagára és munkájára igényes,
  • káros szenvedélyektől mentes,
  • megbízható legyen, akire számíthatunk
  • munkáját tiszteséggel végezze
  • fényképes önéletrajzzal jelentkezzen

Örülünk, ha

  • rendelkezik megfelelő tapasztalattal
  • szereti azt, amit csinál
  • vegetárius/vegán életmódot folytat

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • nagyon jó munkakörümények
  • versenyképes fizetés
  • megbecsülés
  • egészséges étkezés
  • szabad hétvégék, ünnepnapok
  • jó csapat, kollégák

Munkavégzés helye

  • 1078 Budapest, István utca 20.

Munkabér

  • nettó  260 000 - 300 000  Ft  / hó
Budapest