MS Windows üzemeltető (Magyarország)

Innovatív, dinamikusan fejlődő partnercégeink a hazai informatikai piac kiemelkedő szereplői. Ügyfeleink széleskörű IT szolgáltatási palettával rendelkeznek és várnak jelölteket pályakezdőktől egészen szenior szintig MS Windows üzemeltetési területre.

MS Windows üzemeltető

Feladatok

Feladataid a betöltött pozíciótól függően soktértűek lehetnek:

  • Informatikai rendszerek üzemeltetése (hálózat, kliens és szerver)
  • MS Windows alapú számítógépek üzemeltetése
  • Szolgáltatásokhoz, termékekhez kapcsolódó technikai támogatás nyújtása
  • MSSQL adatbázis kezelés
  • Rendszerfelügyelet
  • Üzleti alkalmazások különböző szintű támogatása (1st line, 2nd line vagy 3rd line támogatás)
  • Microsoft Windows Server alapú infrastruktúra üzemeltetése
  • Virtualizációs rendszerek telepítése, üzemeltetése

Követelmények

Az alábbiakra lesz szükséged:

  • Informatikai vagy műszaki végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Windows rendszerek ismerete
  • MSSQL ismeret

A pozíciók betöltéséhez előnyt jelent:

  • Microsoft szerverek AD, Exchange, Sharepoint ismeret
  • Virtualizációs ismeretek
  • Hálózat és tűzfal ismeret
  • MS Exchange tapasztalat
  • Script nyelv ismerete (pl. Powershell)

Amit kínálunk

Amire számíthatsz:

  • Innovatív vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Projektekben való részvétel lehetősége
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatás