MSR technikus/Villanyszerelő (WHC01272) (Győr)

MSR technikus/Villanyszerelő (WHC01272)

Győr-Moson-Sopron megyei nemzetközi ipari szolgáltatásokkal, épületüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk: MSR technikus/Villanyszerelő munkatársat

Feladatok:

  • A csoportra bízott közegellátási üzemeltetési feladatok végrehajtásában történő közvetlen operatív munkavégzés, elsősorban a központi energia ellátás területén
  • Kapcsolószekrények, gyengeáramú berendezések (elektromotorok, épületgépészeti szenzorok és aktuátorok, egyéb épületautomatizálási eszközök) ellenőrzése, karbantartása és hibaelhárítása

Elvárások:

  • Szakmunkás/technikusi végzettség (villanyszerelő, automatizálási technikus)
  • Nyitottság az új technológiák megismerésére, elsajátítására
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek: karbantartási szoftver kezelése

Munkavégzés helye

Győr

Győr