Műanyag alkatrész gyártó-Szeghalom (Szeghalom)

Műanyag alkatrész gyártó munkakörbe új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szeghalmi munkavégzésre keres Műanyag alkatrész gyártó munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szeghalmi munkavégzésre keres Műanyag alkatrész gyártó munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Előre kiszabott, gyantával átitatott karbonszálas alapanyag (prepreg) megfelelő sorrendben történő szerszámba helyezése
  • A különböző segédanyagok (letépő szövet, vákuum zsák, vákuum csatlakozók) alkalmazása a technológiai előírásoknak megfelelően
  • A szerszám megtisztítása, állapotának ellenőrzése
  • Munkaköréhez kapcsolódó dokumentumok rendszeres és pontos kitöltése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Az átlagnak megfelelő kézügyesség
  • Koncentrációkészség
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Csapatjátékos
  • Szabályok, munkautasítások betartása

Amit kínálunk

  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem bónuszokkal
  • Cafeteria juttatás
  • Bejárási költségtérítés
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamatra számíthat

Szeghalom