Műanyagipari csoportvezető (ZJ) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Műanyagipari csoportvezető (ZJ)

Feladatok:

  • Termelési tervhez tartozó gyártási megbízások teljesítése együttműködve a diszpozícióval, a kitűzött határidők, valamint minőségi és mennyiségi követelmények betartása mellett;
  • A termelési folyamatok irányítása, felügyelete, koordinálása, ellenőrzése és folyamatos optimalizálása, a központi célkitűzéseknek megfelelően;
  • Minőségi eltéréseknél illetve magas selejtarány esetén a hiba ok megállapítása azonnali és javító intézkedések bevezetése, eredményesség igazolása;
  • Termelés során felmerülő akadályok, problémák elhárítása, együttműködve a javításért felelős társrészlegekkel, kiemelten a karbantartással és a szerszámüzemmel;
  • A beosztott munkatársak szakmai felügyelete, munkájuk koordinálása, folyamatos oktatásuk megszervezése, az üzemi folyamatok operatív irányítása;
  • A költséghely felkészítése a minőségügyi, munkavédelmi és környezetvédelmi auditokra ;
  • Aktív részvétel a gyártásbővítésben, termék áttelepítésekben, gépek és perifériák bővítésében, együttműködve az anyavállalattal.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végezettség (vagy más műszaki felsőfokú végzettség);
  • Műanyag feldolgozás (MŰANYAG FRÖCCSÖNTÉS / INJECTION MOULDING / KUNSTSTOFF-SPRITZGUSS) terén szerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Kaizen, LEAN ismeretek;
  • Rendszerszemlélet, fejlett kommunikációs készség.
  • Kommunikáció szintű NÉMET nyelvtudás írásban és szóban;
  • Jó kommunikációs képesség.

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete, M0/Dél

Budapest