Multiaxiális gépkezelő (Kaposvár)

A hirdetés már lejárt!

Multiaxiális gépkezelő

Leírás

Műanyag termékek gyártásával foglalkozó kaposvári partnerünk részére keresünk munkatársakat!

Feladatok

  • Gépi berendezések beállítása, kiszolgálása, felügyelete.
  • A berendezések működését felügyeli, a szükséges beavatkozásokat (gépek adagolása, szakadás-, hiba-, törés megszüntetése, hiba kiküszöbölése, gép tisztítása, -olajozása, készáru levétele)
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása, mintavételezés, minőségellenőrzés.
  • Késztermék csomagolása, címkézése.

Elvárások

  • 8 általános
  • Több műszak vállalása
  • Előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatások Cafetéria már a próbaidő alatt is!
  • Munkába járási támogatás
  • Fejlődési lehetőség egy multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye

Kaposvár, Magyarország

Kaposvár