Munka bútorraktárban Breda közelébe (Hollandia)

Munka bútorraktárban Breda közelében - Hollandia, 15,19 Euro/órától

Munkavégzés helyszíne: Ramsdonksveer, Hollandia

Kezdési időpont: azonnal

Elérhető órabér: 15.19 - 22.78 Eur/óra

A munkakör tartalma, hatáskörei és felelősségei:

Feladata a komissiózás lesz (különböző kisebb-nagyobb bútorok és lakberendezési tárgyak) - komissiózás elektromos raklapemelővel és hangos komissziózó rendszerrel (voice picking system)

Szombaton és vasárnap is 1 műszakban történik a munkavégzés.

Bérfeltételek: 15,19 Euro/óra bruttó, vasárnapi munkavégzés esetén + 50%

A jelöltekkel szemben támasztott követelmények:

- korábbi tapasztalat elektromos raklapemelővel és hajlandóság ezzel dolgozni

- angol nyelv kommunikációs szinten

- hajlandóság fizikailag megterhelőbb munkavégzésre (a bútorok nagyobb méretei miatt)

- B kategóriás jogosítvány előny

Munkavállalói juttatások:

- holland munkaszerződés

- évente 25 nap fizetett szabadság

- heti fizetés - csak a saját bankszámlájára!

- biztosított koordinátori szolgáltatások

- biztosított szállás / támogatott

- biztosított közlekedési eszközök a szállástól a munkahelyig és vissza

- az úgynevezett "adószám" regisztrációját Hollandiában a munkáltató intézi

- hollandiában a kötelező egészségbiztosításra történő regisztrációt a munkáltató érkezéskor intézi

A cég, amelynél az állás betöltendő:

Ügyfelünk egy diszkont kiskereskedő a holland és belga lakberendezési és dekorációs szektorban. Erős háztartási márka a lakberendezési piacon, vezető pozícióval az ár/teljesítmény szegmensben, bútorokra és ágyneműkre specializálódott.

Cégünk rövid leírása:

A Sagius Uitzenders közepes és kisebb cégekkel működik együtt, mely külföldről is biztosít munkavállalókat.

Kapcsolattartó:

Rinkáč Kocúr Lívia

Elérhetőség: +421 910 458 860