Munka és Tűzvédelmi szakértő / EHS mérnök (Budapest)

Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.

Munka és Tűzvédelmi szakértő / EHS mérnök

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok

  • A jogszabályok és a Társaság által előírt munka-és tűzvédelmi feladatok, munkabiztonsági és tűzvédelmi szaktevékenységek teljes körű ellátása,
  • Munka és tűzvédelmi oktatások tervezése megtartása, dokumentálása
  • Rendszeres munka-és tűzvédelmi ellenőrzések, felülvizsgálatok végzése, dokumentálása, feltárt problémák megoldása
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, partnerekkel, a szükséges engedélyek beszerzése érdekében
  • Kapcsolattartás a beépített tűzvédelmi műszaki megoldások, berendezések karbantartóival
  • A beszállítói szerződések naprakészen tartása, beszállítói piac figyelemmel kísérése, pályáztatások szakmai támogatása
  • Kockázatértékelések készítése, koordinálása
  • Részvétel gépek, berendezések átvételében, technológiák üzembe helyezésében és ellenőrzésében, felülvizsgálatában
  • Munkabalesetek kivizsgálása, bejelentése
  • Belső szabályozások készítése, aktualizálása, tűzvédelmi dokumentációk naprakészen tartása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség és felsőfokú munkavédelmi képesítés
  • Tűzvédelmi főelőadó végzettség
  • Legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Önállóság, kritikus helyzetek magabiztos kezelése
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Jó prezentációs és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Access)

Előnyök

  • Környezetvédelmi végzettség
  • Nagyvállalati környezetben és auditálásban szerzett tapasztalat
  • OHSAS 18001 szabvány ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások egy nagy múlttal rendelkező, egyedi profilú társaságnál
  • Változatos feladatok, stabil munkahely

Munkavégzés helye

Budapest (Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. 1034 Budapest, Szőlő utca 38.)

Küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Jelentkezési határidő: 2020. május 30.

Budapest