Munka- és tűzvédelmi tanácsadó (Budapest)

Munkavédelmi Kutató és Tanácsadó Kft.

Munka- és tűzvédelmi tanácsadó

munkatársat keresünk.

Feladatok:

Közreműködés a következő feladatok elvégzésében:

  • Munkabiztonsági szaktevékenység ellátása
  • Munka- és tűzvédelmi oktatások megtartása
  • Kockázatértékelés, szabályzatok elkészítése
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, megbeszélések, szemlék szervezése
  • Munka- és tűzvédelemmel kapcsolatos jogszabályok követése
  • Egyéb munka- és tűzvédelemhez kapcsolódó feladatok.

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • Közép vagy felsőfokú munkavédelmi képzettség, vagy megszerzése 1 éven belül
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Precíz, következetes munkavégzés.

Előny a pályázatnál:

  • Tűz- és/vagy környezetvédelmi végzettség
  • Saját személygépjármű használat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Budapesti lakóhely

Munkáltató ajánlata:

  • Változatos munka és rugalmas munkaidő, szakmai fejlődési lehetőség
  • Mobiltelefon, korlátlan mobilnet
  • Home office és részmunkaidő lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • jellemzően Budapest (IV. kerületi központtal), és országos lefedettség a szolgáltatásban.

  • Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed, 2024. április 26-ig küldjed el jelentkezésed és fényképes szakmai önéletrajzod
Budapest