Munka- és tűzvédelmi vezető tanácsadó (Budapest)

Partnerünk Magyarországon elismert, több tízéves tapasztalattal rendelkező környezet, munka- és tűzvédelemmel foglalkozó tanácsadó cég.

Munka- és tűzvédelmi vezető tanácsadó

Feladatok

Budapesti lokációjú csapatukba keresünk motivált, talpraesett munka- és tűzvédelmi tanácsadó kollégát, aki multinacionális, illetve nagyvállalati ügyfelek számára nyújt munka- és tűzvédelmi tanácsadó szolgáltatást.
Amennyiben szakértelmedet szívesen kamatoztatod EHS területen, és szeretnél folyamatosan fejlődni ezen a területen, komfortosan mozogsz változatos munkakörnyezetben és közel áll hozzád az emberközpontú cégkultúra, úgy várjuk jelentkezésedet!

A munka- és tűzvédelmi tanácsadó feladatai:

  • A szerződéses partnereknél munka- és tűzvédelmi operatív és tanácsadói feladatok ellátása
  • Munka- és tűzvédelmi bejárások, szemlék megtartása, azokról jegyzőkönyvek készítése
  • Oktatások megtartása
  • Munka- és tűzvédelmi nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatások és riportok teljesítése
  • Munka- és tűzvédelmi ügyvitelben a partnerek támogatása, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Munkahigiénés mérések megszervezése
  • Az üzletágvezető és a tanácsadók munkájának szakértői szemmel történő támogatása

A munkavégzés helye:
Budapest, vidéki utazásokkal

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel
  • Felsőfokú tűzvédelmi szakképesítéssel
  • Felsőfokú munkavédelmi szakképesítéssel
  • Termelő vagy tanácsadó vállalatnál szerzett min. 3 éves munka- és tűzvédelmi gyakorlattal
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandósággal
  • Rugalmasság, gyakorlatias gondolkodás, szakmai elkötelezettséggel
  • Precizitás, alaposság és jó kommunikációs készséggel
  • Fejlődési hajlandósággal
  • Stabil számítástechnikai ismeretekkel
  • Precizitással és proaktivitással

Előnyt jelent:
Ha rendelkezel az alábbiak közül bármivel

  • ISO 45001 szabvány szerinti irányítási rendszerek ismerete, kiépítésben és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Emelőgép ügyintéző szakképesítés
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések (“szakmai műhely”)
  • Utazás támogatás
  • Versenyképes bérezés
  • Munka-magánélet egyensúly figyelembevétele
  • Évente több alkalommal céges csapatépítő összejövetelek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest