Munkaegészségügyi specialista (Százhalombatta)

Munkaegészségügyi specialista

Leírás

Feladatok

  • Támogatja a munkavédelmi politika végrehajtását, valamint a munkahelyi egészségvédelem és biztonság irányítási rendszer működését
  • Kiértékeli a jogszabályi megfelelést a szervezet működése, a munkavállalók és harmadik felek által végzett tevékenységekre vonatkozóan
  • Elvégzi a munkavédelmi kockázatelemzéseket,
  • Kidolgozza és karbantartja a munka egészségügyi előírásokat
  • Kezeli a munka-egészségügyi és a kémiai biztonsággal összefüggő feladatokat
  • Aktívan részt vesz az esetleges balesetek, kvázi balesetek és a nem biztonságos körülmények kivizsgálásában és követésében
  • Meghatározza az egyéni és kollektív védőeszközöket, kidolgozza azok ellenőrzési ütemtervét
  • A munka-egészségügyi témaköröket a szervezeten belül oktatja

Elvárások
  • Felsőfokú munkavédelmi szakmérnöki végzettség
  • Munkavédelmi területen, termelői környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív, legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs és problémamegoldó készségek, rendszerszemlélet, kezdeményezőkészség, rugalmasság

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag, 13. havi fizetés
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil és biztos hátterű nemzetközi cég
  • Családias hangulat, támogató munkakörnyezet
  • Átfogó rálátás a munkaterületre
  • Nyitottak vagyunk az ötleteidre, fejlesztéseidre
  • Bejárási támogatás

Munkavégzés helye

Százhalombatta