Munkafelvevő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A 30 éves Autó Gyulai cégcsoport

azonnali kezdéssel

Munkafelvevő

munkatársat keres

Amennyiben szívesen csatlakoznál egy nagyszerű és sikeres vállalathoz, kiemelkedő vagy a kommunikációban, szereted a sikert várjuk jelentkezésed

Feladatok

  • Előjegyzések szervezése, szerviz optimàlis kihasznàltsàgànak szervezèse
  • Szerviz szolgàltatàsaink èrtèkesítèse
  • Javítási munkák koordinálása és ellenőrzése
  • Aktív munkafelvétel
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • Anyagmozgások koordinálása
  • Szerviz reklamációk kezelése
  • Gépkocsik átvétele-átadása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Középfokú műszaki szakképesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó lényeglátó-, problémamegoldó- és szervezési készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélcentrikus, etikus szemléletmód,
  • Márkaszervízben eltöltött évek előnyt jelentenek

Jelentkezés szakmai önéletrajzzal a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest