Munkafelvevő - Szerviztanácsadó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prémium kategóriás autók értékesítésével és szervizelésével foglalkozó partnerünkhöz keresünk MUNKAFELVEVŐ - SZERVIZTANÁCSADÓ kollégát Budapest 11. kerületi telephelyre.

Ha rendelkezel műszaki végzettséggel vagy autószerelői, akár éppen munkafelvevői tapasztalattal és szívesen megismernéd a prémium autók világát, akkor csak biztatni tudlak, hogy jelentkezz hozzánk!

Munkafelvevő - Szerviztanácsadó

Feladatok

Prémium kategóriás autók szakszerű hibafelmérése, munkalap elkészítése

Feladatok átadása a szervizes kollégáknak

Elkészült autók végső ellenőrzése

Aktív kapcsolattartás az ügyfélkörrel, információnyújtás részükre

Szervizszolgálatatások ajánlása, értékesítése

Professzionális munkavégzéssel az ügyfelek elégedettségének biztosítása

Követelmények

Műszaki végzettség (preferáltan gépjárműtechnikus, autószerelői)

Munkafelvevői vagy szerviztanácsadói tapasztalat

Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Márkaismeret, érdeklődés

Fejlett kommunikáció készség

Professzionális, ügyfélközpontú attitűd

Amit kínálunk

Juttatási csomag: fix alapbér, kiemelkedő havi prémium, egyéb juttatások

Színvonalas, gyönyörű munkakörnyezet

Prémium kategóriás autók megismerése, képviselete

Szakmai fejlődési lehetőség

Motiváló, összetartó csapat

Biztos munkaviszony

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest