Munkahelyi mérnök / site engineer (Környe)

A hirdetés már lejárt!

Építőipari szakterületen komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Munkahelyi mérnök / site engineer

Elvárások:

Munkaidő - napi 8 óra munkavégzés - Esetenként túlóra és hétvégi munka várható (külön díjazás ellenében), Proaktív, kreatív és együttműködő, megoldás centrikus gondolkodásmód, Magas szintű számítógépes ismeretek, főleg MS Office, Magas szintű angol nyelvtudás követelmény, Szakirányú végzettség: Építő vagy Építészmérnök vagy Gépészmérnök követelmény, , Szükséges tapasztalat:, 1-3 év tapasztalat, Szükséges nyelvtudás:, Angol - Középfok/kommunikációképes szint, Magyar - anyanyelvi szint

Előnyt jelent:

Szakirányú engedélyek (FMV), Építési területen szerzett tapasztalat, Magas terhelhetőség, Jogosítvány, Jó kommunikációs képesség, Gyors tanulás és munkavégzés

Feladatok:

Építési munkaterületen a napi feladatok ellátása, Tervek rendszerezése, terv változtatások követése, Operatív munka irányítása a kliens, a kivitelező és az alvállalkozók között, Napi, angol nyelvű kooperációk a megrendelővel, a megrendelő igényeinek képviselete, alvállalkozók felé való továbbítása, A helyi építési szabályok szerinti építkezés betartása és betartatása, E-naplóvezetés, napi bejegyzések készítése, Építési engedélyek megszerzésének támogatása, Adminisztrációs feladatok elvégzése

Amit kínálunk:

Kiemelkedő munkabér, Kiemelt fontosságú építési projekteken megszerezhető szakmai tapasztalat, Útiköltség és/vagy lakhatási támogatás, , Havi nettó fizetési keret:, 450.000 - 850.000 HUF, , Egyéb juttatások:, Éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon / lakhatás biztosítása

Munkavégzés helye:

Környe

Környe