Munkalehetőség Ausztriában (Ausztria)

ácsot, asztalost, víz-gáz-fűtésszerelőt, kertészt, bádogost járműfényezőt, hegesztőt, autószerelőt, CNC esztergályost, villanyszerelőt, karosszéria lakatost, tehergépjármű szerelőt, asztalost, ácsot és lakatost keresünk.bá

Munkalehetőség Ausztriában

Leírás

Ausztria Vorarlberg tartományába szakképzettséggel rendelkező

ácsot, asztalost, víz-gáz-fűtésszerelőt, kertészt, bádogost járműfényezőt, hegesztőt, autószerelőt, CNC esztergályost, villanyszerelőt, karosszéria lakatost, tehergépjármű szerelőt, asztalost, ácsot és lakatost keresünk. Ha rendelkezel valamelyik képesítéssel és a német nyelv használata sem okoz problémát, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Feladatok
Adott szakterületnek megfelelő általános és szaktudást igénylő feladatok ellátása

Elvárások
(Szakmai szintű ) német nyelvtudás A2-B1

B kategóriás jogosítvány (saját gépjármű előny)

Munkakör betöltéséhez szükséges szakképzettség

Megbízhatóság

Amit kínálunk
Nettó 2500 - 2700 Euró/hó

  1. és 14. havi bér

Szállás

Saját állományba történő felvétel

Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Ausztria