Munkaszervező és koordinátor (Budapest)

Munkaszervezés

A hirdetés már lejárt!

A 15 éve dinamikusan fejlődő NORTEK Kft. az autó- és épületfóliázás, illetve az épületüzemeltetés területén kínál megoldásokat ügyfelei számára. Cégünk folyamatosan fejlődik új területeken, illetve fejleszti a már meglévő, stabil területeit és ügyfélkörét

A 15 éve dinamikusan fejlődő NORTEK Kft. az autó- és épületfóliázás, illetve az épületüzemeltetés területén kínál megoldásokat ügyfelei számára.

A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Szaktanácsadó / Munkaszervező / Adminisztráció  (munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület)

Feladatok:

  • Autós- és épületes munkaszervezés
  • Kapcsolattartás a telepítőkkel
  • Kapcsolattartás vevőinkkel
  • Ügyfeleink magas szintű személyes és telefonon történő informálása
  • Adminisztratív feladatok elvégzése (pl. számlázás, készlet, nyilvántartások,)
  • Reklamáció kezelés

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Stabil felhasználói szintű számítógépes gyakorlatot (Word és Excel)
  • Autós és műszaki területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • Jogosítvány nem szükséges, de előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

  • Stabil, versenyképes és kiszámítható jövedelem
  • Vidám, fiatalos csapat
  • Céges mobiltelefon
  • Kulturált munkakörnyezet

Munkaidő: hétfőtől - péntekig (8:00-16:30)

Budapest