Munkát keresel vagy bizonytalan a jelenlegi állásod? Keress Minket bizalommal! (Hódmezővásárhely)

A hirdetés már lejárt!

Munkát keresel vagy bizonytalan a jelenlegi állásod? Keress Minket bizalommal!

Leírás

Ha többre vágysz, vagy váltani szeretnél, fordulj hozzánk! Legyen szó munkaerő-kölcsönzésről vagy közvetítésről.

30 éve hozzuk össze az embereket a vállalatokkal, így biztosak vagyunk benne, hogy nálunk megtalálod a számodra legjobb lehetőséget.

Válassz bennünket és válogass számtalan munkalehetőségünk közül országosan!

Feladatok
Nyitott pozícióink:

  • Gépkezelő
  • Betanított munkatárs
  • Raktáros/Targoncás
  • Csomagoló
  • CNC gépkezelő
  • Operátor
  • Karbantartó

Elvárások

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Gyártókörnyezeti tapasztalata
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk

  • Minőségi szálláslehetőség!
  • Alapbéren felüli juttatások
  • Műszakpótlék
  • Utazási költségtérítés

További információért kattints a "Jelentkezem" gombra

Munkavégzés helye

Hódmezővásárhely